Kontaktandmed

AS Vopak E.O.S.
Pirita tee 102, 12011 Tallinn Eesti
Telefon +372 6266 100
Faks +372 6313 096
E-post: info@vopakeos.com

Arnout Lugtmeijer, juhatuse esimees
Telefon +372 6266 100
Faks +372 6313 096
E-post: arnout@vopakeos.com

Boris Akulenko, juhatuse liige
Transiidi-, kliendi- ja lepinguhalduse grupp
Telefon +372 6266 100
Faks +372 6266 164
E-post: boris@vopakeos.com

Aleksandr Snatkin, juhatuse liige
Finantsjuhtimine ja raamatupidamine
Telefon +372 6266 100
Faks +372 6266 163
E-post: aleksandr.snatkin@vopakeos.com

Mihhail Kanunov, juhatuse liige
Terminalide juhtimine
Telefon +372 6266 100
Faks +372 6313 096
E-post: mihhail.kanunov@vopakeos.com

Aita Kappanen
Raudteeteenused
Telefon +372 7 152 601
Faks +372 7 152 620
E-post: aita.kappanen@vopakeos.com

Siiri Kaldma
Personalijuht
Telefon +372 6833 201
Faks +372 6833 224
E-post: siiri.kaldma@vopakeos.com

Olga van Kampen
Kommunikatsioonijuht
Telefon +372 6266 100
Faks +372 6266 164
E-post: olga.vankampen@vopakeos.com

Trendgate
Peterburi tee 105, 74114 Maardu Eesti
Telefon +372 6805 800
Faks +372 6805 801

Termoil
Vana-Narva mnt. 27a, 74114 Maardu Eesti
Telefon +372 6833 200
Faks +372 6833 216

Pakterminal
Lasti tee 20, 74115 Maardu Eesti
Telefon: +372 6319 820
Faks: +372 6319 790

Stivterminal
Vilja 7, 74115 Maardu Eesti
Telefon: +372 660 7015
Faks: +372 6607018